MASÁŽNE PRÍSTROJE

Masážne prístroje a pomôcky. Široká ponuka venovaná masáži, masážnym prístrojom a pomôckam. Najvýhodnejšie ceny a to všetko z pohodlia vášho domova.

MASÁŽNE PRÍSTROJE

Aktívne filtre

  • Výpredaj!

TLAKOMER PANGAO MAX-800B6

63,90 €

Monitor krvného tlaku má funkciu detekcie srdcovej arytmie IHB. TENTO TLAKOVÝ OBRÁZOK IHB JE ZOBRAZENÝ NA DISPLEJI. Automatický monitor krvného tlaku má všetky funkcie na pohodlné, rýchle a presné meranie krvného tlaku.

  • Výpredaj!

MASÁŽNY VANKÚŠ SHIATSU MAX-6302

169,90 €

Shiatsu masážny golier je charakterizovaný presnosťou, jednoduchosťou používania a elegantnou formou. Kombinácia týchto zložiek znamená, že po prvom použití si nebudete môcť predstaviť deň bez relaxačnej masáže. Je ideálny do kancelárie, na relax pri televízii, na dlhé cesty či pre vodičov z povolania.

  • Výpredaj!

MASÁŽNE KRESLO SHIATSU-TAPPING SL-SHAPE-AIR-COFFEE-TINY MAX-898-A3

969,00 €

Niektoré problémy môžu byť odstránené "domácimi spôsobmi" - ktoré zlepšia vašu náladu a celkovú pohodu. Masážne kreslo Shiatsu-Tapping SL-Shape-Air-Coffee-Tiny s vynikajúcimi funkciami môžte používať kedykoľvek. Naše kreslo, hoci je malé, poskytuje príjemnú a relaxačnú masáž. Moderný dizajn v kombinácii s kompaktnými rozmermi bude skvelý aj v malých miestnostiach. Toto masážne kreslo vás určite prekvapí svojimi možnosťami.

  • Výpredaj!

MASÁŽNY VANKÚŠ SHIATSU MAX-3315

143,90 €

Vankúš ma tri funkcie: SHIATSU MASÁŽ (valcovanie a prehmatávanie) - tento model má pohyblivé valčeky dopredu a dozadu, ktoré počas masáže zatlačia na chrbát - stimuluje špecifické svalové časti, - posilňuje krčné a chrbtové svaly (vankúš je univerzálny, môžete ho použiť na masáž každej časti svalov, môžete dokonca masírovať nohy. VIBRAČNÁ MASÁŽ - má priaznivý účinok na pokožku, uvoľňuje a stimuluje - Tento model má super výkonné motory a plynulú reguláciu masáže. ZOHRIEVANIE - infračervené - posilňuje a regeneruje unavené telo.

  • Výpredaj!

MASÁŽNA PODLOŽKA SHIATSU MAX-8108

290,00 €

Perfektný nástroj, ktorý pomôže zlepšiť náladu a celkovú pohodu je Shiatsu masážna podložka s vynikajúcimi vlastnosťami. Môžete ju v prípade potreby použiť všade, kde len chcete. Masážna podložka pomáha odstrániť fyzickú únavu, uvoľňuje, zvyšuje vitalitu a dobre relaxuje.

MASÁŽNE KRESLO SHIATSU+VIBRÁCIE MAX-A2-1

839,00 €

MASÁŽNE KRESLO SHIATSU+VIBRÁCIE MAX-A2-1

Masážne Kreslo Shiatsu+vibrácie má moderný dizajn a hodí sa do každého interiéru. Doprajte si jedinečnú masáž a relax. Vďaka mikro nastaveniam sa prispôsobí celému telu, je navrhnuté pre extra pohodlie. Trvanie masáže si môžte nastaviť podľa potreby, pomôže vám relaxovať a zlepšiť svoje zdravie. Súčasťou je diaľkové ovládanie vďaka ktorému si viete kreslo skloniť do pohodlnej polohy.

  • Výpredaj!

MASÁŽNY PRÍSTROJ NA VRÁSKY A OMLADENIE PLETI MAX-M212

45,90 €

Vibrujúci masér na tvár s iónizačným svetlom Malá veľkosť špičky maséra umožňuje presnú masáž miest, pre ktoré je určená. To znamená efektívne odstránenie jemných vrások masírovaním vibráciou, lifting okolo očí, úst a nosa. Masér je senzorický - automaticky sa zapína pri kontakte s vlhkou pokožkou - bez prepínačov alebo spínačov.

  • Výpredaj!

VIBRAČNÁ PLOŠINA 3D MAX-319G 2 MOTORY

389,90 €

Plošina vytvára vibrácie, ktoré sa prenášajú do celého tela. Stojíte na plošinie a okamžite si všimnete, ako sa vaše telo automaticky prispôsobí mechanickým impulzom tým, že reaguje s napínacou trakciou. Vibračný efekt tréningu závisí vo veľkej miere od frekvencie a intenzity vibrácií. Nižšie frekvencie sú veľmi účinné pre strečing, zohrievanie a chladenie svalov, zatiaľ čo vyššie frekvencie sú vhodné pre masáž. Väčšia amplitúda spôsobuje, že svaly sa zužujú viac - tým sa zvyšuje účinok tréningu. Takmer 100% svalov sa zúčastňuje vibrácií cvičení. Konvenčný tréning stimuluje iba 60% svalov. Ďalšou výhodou vibro-tréningu je skutočnosť, že svaly, ktoré nie sú často používané, sú stimulované.

  • Výpredaj!

MASÁŽNA PODLOŽKA SHIATSU 3D MAX-8034

279,00 €

Masážna podložka predstavuje skvelý spôsob, ako znovu získať fyzickú kondíciu a znížiť únavu. Jednym slovom: v dosahu-úplná relaxácia. Inteligentný systém poháňaný štyrmi mechanizmami sa pohybuje v kruhovom pohybe (hore-dole) masíruje krk, ramená, chrbát, pas, zadok a stehná. Masážne valčeky pomaly a jemne rozoteraju svaly, ktoré udržujú našu chrbticu v správnej rovine.

MASÁŽNE KRESLO MAX-898-C3 TVAR S+L ZERO GRAVITY BODY SCAN

2 399,00 €

Pozíciou nulovej gravitácie v masážnom kresle je prispôsobiť telo používateľa do najpohodlnejšej polohy pre neho. Toto je postoj tela astronauta, keď zaspáva v beztiažovom stave. S týmto usporiadaním sú svaly človeka, všetky jeho šľachy a väzy najviac uvoľnené. Je preto ideálnou polohou pre masáž. Naše kreslo sa rozloží do takej polohy stlačením jedného gombíka, je to odporúčaná poloha pred každým masážnym programom.

MASÁŽNE KRESLO SHIATSU-LUXUS MAX-898-A12

1 799,00 €

ČIERNA DOSTUPNÁ

Niektoré problémy možno napraviť „domácimi metódami“ - skvelým nástrojom, ktorý prispeje k zlepšeniu vašej nálady a celkovej pohody, je masážne kreslo s vynikajúcimi funkciami. Môžete ho použiť kedykoľvek to budete chcieť. Naše kreslo poskytuje príjemnú a relaxačnú masáž. Moderný dizajn v kombinácii s kompaktnými rozmermi bude dokonalý aj v malých miestnostiach. Toto masážne kreslo vás určite prekvapí svojimi možnosťami.