MASÁŽNE KRESLA

Masážne kreslá za najlepšie ceny. U nás si každy vyberie to správne kreslo pre seba. Presvedčte sa, že sme najlacnejší.

MASÁŽNE KRESLA

Aktívne filtre

  • Výpredaj!

MASÁŽNE KRESLO SHIATSU-TAPPING SL-SHAPE-AIR-COFFEE-TINY MAX-898-A3

969,00 €

Niektoré problémy môžu byť odstránené "domácimi spôsobmi" - ktoré zlepšia vašu náladu a celkovú pohodu. Masážne kreslo Shiatsu-Tapping SL-Shape-Air-Coffee-Tiny s vynikajúcimi funkciami môžte používať kedykoľvek. Naše kreslo, hoci je malé, poskytuje príjemnú a relaxačnú masáž. Moderný dizajn v kombinácii s kompaktnými rozmermi bude skvelý aj v malých miestnostiach. Toto masážne kreslo vás určite prekvapí svojimi možnosťami.

MASÁŽNE KRESLO MAX-898-C3 TVAR S+L ZERO GRAVITY BODY SCAN

2 399,00 €

Pozíciou nulovej gravitácie v masážnom kresle je prispôsobiť telo používateľa do najpohodlnejšej polohy pre neho. Toto je postoj tela astronauta, keď zaspáva v beztiažovom stave. S týmto usporiadaním sú svaly človeka, všetky jeho šľachy a väzy najviac uvoľnené. Je preto ideálnou polohou pre masáž. Naše kreslo sa rozloží do takej polohy stlačením jedného gombíka, je to odporúčaná poloha pred každým masážnym programom.

MASÁŽNE KRESLO SHIATSU-LUXUS MAX-898-A12

1 799,00 €

ČIERNA DOSTUPNÁ

Niektoré problémy možno napraviť „domácimi metódami“ - skvelým nástrojom, ktorý prispeje k zlepšeniu vašej nálady a celkovej pohody, je masážne kreslo s vynikajúcimi funkciami. Môžete ho použiť kedykoľvek to budete chcieť. Naše kreslo poskytuje príjemnú a relaxačnú masáž. Moderný dizajn v kombinácii s kompaktnými rozmermi bude dokonalý aj v malých miestnostiach. Toto masážne kreslo vás určite prekvapí svojimi možnosťami.

MASÁŽNE KRESLO SHIATSU+VIBRÁCIE MAX-A2-1

839,00 €

MASÁŽNE KRESLO SHIATSU+VIBRÁCIE MAX-A2-1

Masážne Kreslo Shiatsu+vibrácie má moderný dizajn a hodí sa do každého interiéru. Doprajte si jedinečnú masáž a relax. Vďaka mikro nastaveniam sa prispôsobí celému telu, je navrhnuté pre extra pohodlie. Trvanie masáže si môžte nastaviť podľa potreby, pomôže vám relaxovať a zlepšiť svoje zdravie. Súčasťou je diaľkové ovládanie vďaka ktorému si viete kreslo skloniť do pohodlnej polohy.