MASÁŽNE VANKUŠÉ

Masážny vankúš je ideálna voľba ak máte málo priestoru alebo si chcete masážny prístroj prenášať. Masážny vankúš ľahko použijete na mieste, ktoré chcete masírovať a poskytne Vám masáž, na ktorú sa budete tešiť každý deň, ideálne na použitie pre celú rodinu. Vankúše majú praktické rozmery a ľahko ich môžete použiť ...

MASÁŽNE VANKUŠÉ

Aktívne filtre

  • Výpredaj!

MASÁŽNY VANKÚŠ SHIATSU MAX-6302

169,90 €

Shiatsu masážny golier je charakterizovaný presnosťou, jednoduchosťou používania a elegantnou formou. Kombinácia týchto zložiek znamená, že po prvom použití si nebudete môcť predstaviť deň bez relaxačnej masáže. Je ideálny do kancelárie, na relax pri televízii, na dlhé cesty či pre vodičov z povolania.

  • Výpredaj!

MASÁŽNY VANKÚŠ SHIATSU MAX-3315

143,90 €

Vankúš ma tri funkcie: SHIATSU MASÁŽ (valcovanie a prehmatávanie) - tento model má pohyblivé valčeky dopredu a dozadu, ktoré počas masáže zatlačia na chrbát - stimuluje špecifické svalové časti, - posilňuje krčné a chrbtové svaly (vankúš je univerzálny, môžete ho použiť na masáž každej časti svalov, môžete dokonca masírovať nohy. VIBRAČNÁ MASÁŽ - má priaznivý účinok na pokožku, uvoľňuje a stimuluje - Tento model má super výkonné motory a plynulú reguláciu masáže. ZOHRIEVANIE - infračervené - posilňuje a regeneruje unavené telo.